top of page

"Facebook w Biznesie" 

Kurs Online + darmowy trening 

Wszystkie filmy
Obejrzyj Teraz

FACEBOOK W BIZNESIE

Kurs online
+

darmowy trening stacjonarny 

(skorzystaj z treningu w ciągu 365 dni) 

Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

Możliwość określenia szczegółowej grupy odbiorców

Jednym z największych plusów reklamy na Facebooku jest możliwość targetowania, czyli określenia grupy docelowej osób, do których trafi reklama. Możesz samodzielnie określać takie parametry odbiorców jak wiek, płeć zainteresowania, hobby, sytuacja zawodowa, lokalizacja, język. Dzięki dotariu do odpowiedniej grupy klientów zwiększasz sprzedaż!

Na Facebooku znajdziesz swoich przyszłych klientów, którzy spędzają prawie 2 godziny dziennie na przeglądaniu postów znajomych i postów sponsorowanych (reklam). Dzięki temu zbudujesz z nimi relacje, które wygenerują  zyski!

Twoi potencjalni 

 klienci, spędzają 2h

 dziennie na Facebooku!

Targetowanie na podstawie dokładnej lokalizacji

Skuteczna reklama to odpowiednie targetowanie na podstawie określonej lokalizacji. Czy wiesz, że możesz dotrzeć z reklamami do osób, które w ostatnim czasie przeprowadziły się do Twojej miejscowości?

 Duża liczba

 użytkowników

Na platformie Facebook w Polsce obecnie jest  16 000 000 użytkowników a 96% z nich łączy się z Facebookiem za pomocą smartfona i dziennie przewija jego ekran na wysokość Statuy Wolności - czyli 93m. Co to oznacza? Oznacza to, że na Facebooku znajdziesz klientów, którzy chętnie kupią Twój produkt!

Niski koszt pozyskania klienta!

Koszt pozyskania klienta może wynosić nawet 3zł! Jest to niewiarygodnie niski koszt w porównaniu do standardowych metod docierania do klienta. Wyobraź sobie, że Twoja usługa kosztuje 100zł, a Ty płacisz tylko 3zł, żeby Kowalski wykupił Twoją usługę! Niesamowite prawda? Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to się robić dołącz do kursu i już po miesiącu zarabiaj!

 Duża ilość regularnie płacących klientów

Lojalni klienci generują największe przychody w Twojej firmie. Zdobycie lojalnych klientów jest możliwe tylko poprzez zbudowanie relacji emocjonalnej. <