top of page

MIEJSCA W TYM MIESIĄCU

 JUŻ PRAWIE WSZYSTKIE ZAREZERWOWANE!

BEZPŁATNA 30-MINUTOWA STRATEGICZNA KONSULTACJA "Covid -19 Kryzys"

Zdobądź 100% BEZPŁATNE, 30-minutowe spotkanie,
na którym odbędziesz strategiczną konsultację
(wartość konsultacji poza promocją 1000 PLN).
Pokażemy Ci nasz zastrzeżony system wzrostu, abyś  mógł pokonać swoją konkurencję i zdobywać nowych klientów 

Bez nazwy-1.png

Drogi Przedsiębiorco!

Prowadzisz biznes stacjonarny? Zarządzasz salonem kosmetycznym, fryzjerskim?

Posiadasz restaurację? Piekarnie? Czy apartament do wynajęcia? 

Jeśli tak to wyobraź sobie, jakby to było podwoić sprzedaż w ciągu najbliższych kilku miesięcy nie zabierając sobie czasu i wydając tyle samo (a nawet mniej) na reklamę, dystrybucję, promocję i sprzedaż?

Jesli  jesteś w stanie to sobie wybraźić, powiem Ci jakby to było - a Ty to sobie wyobraź!

 

Twoje zyski wzrastają gwałtownie a Ty czujesz się bezpiecznie, ponieważ Twoja firma ma solidne podstawy i strategię marketingową, dzięki czemu nie musiałbyś spędzać weekendów martwiąc się o to, co my zrobimy za Ciebie. Ten wolny czas mógłbyś wykorzystać ciesząc się owocami swojej ciężkiej pracy. 

Teraz zadaj sobie pytanie czy jesteś zadowolony z ulotek, reklam na plakatach, banerach czy nawet kampanii reklamowych? Jeśli czytasz to dalej… oznacza, że NIE jesteś! Możesz to właśnie zmienić - wiemy jak wypracować Twoją satysfakcję. Jeśli czytasz to dalej… to oznacza, że prawie Cię przekonaliśmy a Tobie zamarzył się zasłużony odpoczynek weekend i wyższe zarobki!

Zanim się z nami skontaktujesz możesz powoli przestać się stresować, frustrować  wszystkimi nieudanymi próbami reklamy i rozwoju swojego biznesu. 

Zastosuj nasze strategie i wejdź w środowisko mediów społecznościowym i zostaw to Nam. 

NOWE POKOLENIE Martyna Kostrzewska zrobi wszystko za Ciebie. 

Zadaj sobie RAZ JESZCZE pytanie… czy masz dość wydawania ciężko zarobionych pieniędzy na ulotki, rekamy na plakatach, czy kampanie reklamowe, które po prostu kosztują więcej, niż możesz sobie pozwolić? Czy masz dość tak zwanych „guru” i „ekspertów”, którzy oferują więcej wymówek niż wyników?

Przestań w końcu się stresować i frustrować próbami odgadnięcia, jak rozwijać swój biznes stacjonarny
i zastosuj  nasze sprawdzone strategie! Wejdź w środowisko Mediów Społecznościowych! To najlepszy moment, ponieważ z roku na rok coraz więcej Twoich potencjalnych klientów  szuka ofert w świecie online!

 

 

ROZPOCZYNAJĄC DZIAŁANIA BIZNESOWE NA KANALE FACEBOOK TERAZ ZYSKUJESZ OGROMNĄ PRZEWAGĘ! OTO DLACZEGO" 

Facebook jako narzędzie do celów biznesowych wykorzystywany jest w Polsce dopiero od kilku lat, stąd narzędzia reklamowe na Facebooku to nowe rozwiązania dla firm. Dlatego wiemy, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nie ma tutaj Twojej konkurencji a są Twoi klienci!

 

Wybór takiej strategii rozwoju daje Ci szanse

na szybki rozwój! 

Nazywam się Martyna Kostrzewska i jestem doktorantką prowadzącą badania w obszarze Mediów Społecznościowych.  Okres pandemii to ciężki czas dla biznesu stacjonarnego ale... najlepszy dla mediów społecznościowych. Doskonale o tym wiem i chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem całkowicie za darmo!

Dlaczego?

Ponieważ wiem, że moja strategia doprowadzi Cię do sukcesu i będziesz chciał współpracować ze mną już zawsze!

​Oto jak to działa....

 

Najpierw z zespołem dokonamy przeglądu Twojej firmy, analizując Twoich konkurentów, ustalimy Twój rynek docelowy. Wszystko, co przygotujemy będzie dostosowane specjalnie do potrzeb Twojej firmy dzięki informacjom udzielonym przez Ciebie ustalimy Twoje cele sprzedaży
i oczekiwania.  
Nie ma za to opłaty!​

Uwaga: nie jest to rozmowa handlowa.

Wspomnianą wartość 1000zł pobieram zwykle za kompleksową analizę biznesową i planowanie, ale ze względu na kryzys COVID  19 chcę Ci pomóc i zrobię to całkowicie za darmo, ponieważ moją misją jest rozwój mikro i małych firm i udowodnienie, że media społecznościowe to przyszłość każdego biznesu, a także jedyna szansa na wyjście z kryzysu jaki został wywołany przez COVID 19.

Martyna Kostrzewska Reklama Facebook

ODBIERZ DARMOWĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Plan Strategiczny Social Media

OPRACOWANIE PLANU DZIAŁANIA

Opracujemy strategiczny plan działania, który radykalnie zwiększy ruch, liczbę potencjalnych klientów i sprzedaż, a także sprawi, że Twoja firma będzie dominować. Otrzymasz pełny, spersonalizowany podział naszego zastrzeżonego systemu rozwoju (specjalnie dostosowanego do Twojej firmy i celów rozwoju)

Plan Strategiczny Social Media

Segmentacja klientów

Ujawnimy, gdzie znaleźć najlepszych klientów i „nadpobudliwych nabywców” na Twoim rynku. Odkryjemy nisko leżące owoce i hiper rentowne, niewykorzystywane segmenty ruchu w

Twojej branży (jeszcze czegoś takiego nie widziałeś!)

Narzędzia analityczne

Użyjemy zaawansowanych​ narzędzi 
analitycznych

Użyjemy naszych zaawansowanych narzędzi wewnętrznych i płatnego oprogramowania aby przeanalizować Twoich największych konkurentów.
 Odkryjemy  źródła

ruchu, stron docelowych, reklam, a nawet z witryn odsyłających! Następnie przeanalizujemy słabe strony Twoich konkurentów w świecie Online dzięki czemu nie będziesz popełniał tych samych błędów co oni! 

Plan Strategiczny Social Media

OTRZYMASZ 
PLAN STRATEGICZNY

Wykorzystamy nasze oprogramowanie do predykcyjnego mapowania ciepła

i uczenia maszynowego, aby przeprowadzić zaawansowaną analizę witryny
i zidentyfikować luki, które pochłaniały Twój budżet! 

OTO ZARYS TEGO, CO OMÓWIMY PODCZAS ROZMOWY

Agencja Marketingowa Szczecin
bottom of page